Nog maar eens VT4 op deze woensdagnamiddag. Deze keer gaan we het eens hebben over The Block. Als u wilt stemmen, leest u deze gids. Een eigen mening is niet nodig. Ok uit wie kunnen we kiezen? Michel en Ellen, Hugo en Nadine, Jurgen en Sindey (de nieuwelingen) en Bie en Prot. We gaan niet zeveren over de loft zelf, het gaat natuurlijk over de duo’s.

Wij vinden en beslissen dat Bie en Prot moeten winnen. Waarom vraagt u? Wel. Wij zijn fan van hardnekkige, onbeleefde en overtuigde mensen. Maar Michel valt buiten die norm. Hardnekkig zijn en graag gelijk hebben is leuk, maar heeft ook zijn grenzen. Je kan niet altijd gelijk hebben. En dan nog eens een knutselwerkje maken, zij komen op de laatste plaats. Jurgen en Sindey kennen we eigenlijk niet. Zij komen op de 2de plaats, sympathieke mensen met de juiste bedoelingen. Tof. Niet vergeten dat Didier en Sofie voor hun waren, en die waren ge-ni-aal. Op de 3de plaats hebben we Hugo en Nadine. Leuke mensen, maar te oud en niet het karakter voor Reality-TV. Die denken dus echt da het gaat om de kwaliteit van de loft, ha! Gewoon lekker dramatisch doen een aandacht trekken. Met mooi afwerken trek je geen aandacht.

Nu onze eerste plaats even vertegenwoordigen. Als Olga zou meedoen, had zij gewonnen. Helaas niet, dus winnen Didier en Sofie. Sympathiek, leuk en de bijnamen zijn geweldig. Hun loft is ook het beste om eerlijk te zijn. Zo, nu weet U op wie te stemmen valt. Wij hebben ons vonnis geschreven, u voert het uit. We gaan niet beginnen over hoe je moet stemmen, als je VT4 opzet komt da vanzelf wel binnen de 5 minuten.